KONST / Litografier / Färglitografi 12213491
nr 1221 3491
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Färglitografi, Båt. Signerad, numrerad 181/225. Motivet: 51x34 cm
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
500 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:43:26
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist